Kompleksowe usługi remontowe i budowlane. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert - Wołomin i okolice


Remonty WołominNasza firma remontowa i budowlana w Wołomiie, oferuje remonty na ternie miasta Wołomin i okolic. Prowadzimy działalność w oparciu o najwyższe standardy zarówno jeśli chodzi o profesjonalizm i jakość wykonania, jak i trwałość wykorzystywanych do prac materiałów budowlanych i wykończeniowych. Remonty wykonujemy kompleksowo.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo takie usługi, jak: malowanie wnętrz (ścian, sufitów) oraz płotów, odnawianie parapetów, drzwi, grzejników i ogrodzeń, montaż ścianek kartonowo - gipsowych (czyli niezwykle popularnych regipsów) oraz montaż sufitów podwieszanych (w przypadku tych prac wykorzystujemy odpowiedniego rodzaju płyty kartonowo - gipsowe).

Oprócz tego zajmujemy się układaniem glazury i terakoty w łazience, kuchni, salonie czy na tarasie. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb i upodobań, toteż realizujemy zlecenia nietypowe, takie jak łączenie terakoty z drewnem oraz układanie posadzek na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. Proponujemy poza tym układanie paneli ściennych i podłogowych. Nasi fachowcy doskonale znają się na swej pracy, więc mogą mieć Państwo pewność, że doradzą Wam wybór najbardziej odpowiednich materiałów oraz podpowiedzą, jak eksploatować podłogi, by jak najdłużej cieszyły nienagannym wyglądem.

W skład naszej oferty wchodzi również kładzenie gładzi gipsowej, które jest obecnie najprostszym i najbardziej popularnym sposobem wyrównywania ścian. Dzięki niej powierzchnia ścian jest nieskazitelnie gładka, przez co nakładanie farby staje się dziecinnie proste i nie wymaga dodatkowych nakładów pracy. Realizujemy także poważniejsze zlecenia typowo budowlane, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługuje wyburzanie ścian. Remonty bardziej skomplikowane nie są nam straszne, gdyż dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zatrudniamy wykwalifikowany personel. Proponujemy także wykonawstwo wszystkich prac w zakresie demontażu i wstawiania okien, na które dajemy gwarancję. Jeśli Remonty, to tylko z firmą remontowo-budowlaną Wołomin. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

 

 

FIRMA REMONTOWA I BUDOWLANA WOŁOMIN - oferujemy:

NASZE USŁUGI
REMONTOWO-BUDOWLANE


Obszar - WOJ. MAZOWIECKIE:

Oferowane przez nas usługi obejmują: