FIRMA REMONTOWA MOKOTÓW | REMONTY MIESZKAŃ MOKOTÓW

Firma remontowa MokotówOd wielu lat prowadzimy działalność remontowo- budowlaną na terenie Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Mokotów, gdzie posiadamy pokaźne grono zadowolonych klientów. Ze względu na naszą mobilność jesteśmy w stanie dostosować się do naszych klientów na obszarze całego województwa mazowieckiego. W swojej ofercie posiadamy różnego typu usługi remontowe, a nasza zgrana grupa pracowników wykona wszelkie prace, które określone zostaną przez klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane i remontowo-wykończeniowe, ukierunkowane na potrzeby klientów i chętnie doradzamy w każdej kwestii. Jesteśmy godnym zaufania współpracownikiem, który nie tylko wykonuje swoją pracę, ale pomaga klientowi w innych, powiązanych przedsięwzięciach. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych na rynku firm z branży budowlanej, a nasi klienci chętnie do nas wracają.

Grono klientów którzy są zadowoleni z naszych świadczeń nieustannie się powiększa. Nasza oferta to wiele działań w zakresie wykończeń wnętrz, remontów mieszkań, lokali usługowych, domów, a także i elewacji zewnętrznej budynków. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w dokonaniu pomiarów i wycenie zarówno pracy, jak i materiałów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta staramy się w jak największym stopniu odciążyć go, aby mógł się oddać innym zajęciom. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy i najlepsi fachowcy w swojej branży to to, czego potrzebujesz podczas remontu. W momencie podpisania umowy między nami, a klientem przejmujemy na swoje barki odpowiedzialność za wszelkie zmiany i prace wykonane podczas remontu. Nasi klienci zawsze są informowani o wszystkim, co dotyczy ich własności.

Cenimy sobie jasne relacje i szczere podejście do sytuacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, jakie przekazują nam nasi kontrahenci. Bezustannie się rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Wykonaliśmy wiele remontów mieszkań w dzielnicy Mokotów, gdzie posiadamy bardzo duże grono zadowolonych z naszych usług klientów. Na całym Mazowszu świadczymy prace najwyższej jakości, dostosowujemy się do potrzeb klienta i dzięki swojej mobilności i dobrze wykonanym usługom stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni w branży.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

TOTAL REMBUD usługi remontowo-budowlane- oferujemy:

NASZE USŁUGI
REMONTOWO-BUDOWLANE

Nasze usługi oferujemy na terenie
WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Oferowane przez nas usługi obejmują: