Kompleksowe usługi remontowo-budowlane: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Zegrze, Białobrzegi i okolice

Remonty LegionowoZawsze wykonując remonty na terenie Legionowa kierujemy się zadowoleniem naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielu jest na rynku pseudo-fachowców, którzy powierzone im zadania realizują, mówiąc kolokwialnie, byle jak i przy użyciu kiepskiej jakości narzędzi i materiałów budowlano - wykończeniowych.

Nam zależy przede wszystkim na zaufaniu kontrahentów, toteż zawsze pracujemy solidnie i z wykorzystaniem dobrych maszyn oraz innych produktów. Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Remonty w Legionowie wykonujemy w sposób kompleksowy, czyli począwszy od montażu instalacji elektrycznych i hydraulicznych, poprzez tzw. biały montaż (wszystkie sanitariaty) aż do prac wykończeniowych, obejmujących tynkowanie, malowanie ścian, kładzenie paneli ściennych i podłogowych oraz, oczywiście sprzątanie.

Ponieważ jesteśmy autoryzowany dystrybutorem wysokiej jakości drzwi pochodzących od sprawdzonych i cieszących się nienaganną opinią producentów, zajmujemy się także wymianą i montażem drzwi wejściowych do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ofertą dotyczącą drzwi, prosimy o kontakt. Jeśli zaś chodzi o remonty, to podczas wszystkich prac korzystamy z wysokiej jakości sprzętu. Jeśli by chcieć wyliczyć wszystkie rodzaje prac budowlanych, których wykonawstwem się zajmujemy, to trzeba by wspomnieć o malowaniu wnętrz, montażu ścianek gipsowo - kartonowych, montażu sufitów podwieszanych, układaniu glazury i terakoty, układaniu paneli podłogowych i ściennych, nakładaniu gładzi gipsowej, wyburzaniu ścian, wstawianiu okien i drzwi, elewacjach i docieplaniu budynków oraz montażu instalacji elektrycznych i hydraulicznych, o czym wspominano wcześniej.

Jak zatem widać, remonty nie maja dla nas tajemnic. Zatrudniamy doskonałych, wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają wszelkie niezbędne do wykonywania swej pracy uprawnienia. Zawsze najważniejsze jest dla nas zdanie klienta i to z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań najbardziej się liczymy. Można nam zaufać. Zachęcamy do współpracy.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 

 

Nasza firma remontowa w Legionowie - oferuje:

NASZE USŁUGI
REMONTOWO-BUDOWLANE


Obszar działalnośc - MAZOWIECKIE:

Oferowane przez nas usługi obejmują: