Elewacje domów Płońsk | Usługi budowlane Płońsk | Firma remontowa | Remonty mieszkań

Remonty PłońskJeśli poszukują Państwo firmy, która kompleksowo, profesjonalnie wykona dla Was remonty w mieście Płońsk, to nie mogliście lepiej trafić. Przedsiębiorstwo Total-RemBud świadczy usługi w zakresie szeroko pojętych usług remontowo - budowlanych. Nasza oferta jest bardzo bogata i obejmuje wszystkie rodzaje prac począwszy od tych drobnych, jak malowanie ścian czy kładzenie paneli aż po te całkiem poważne, do których zaliczyć można m.in. wyburzanie ścian, montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych czy tez docieplanie budynków. Świadczenie tak szerokiego spectrum usług jest możliwe dzięki temu, że zatrudniamy fachowców z różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pokazują, że warto korzystać z naszych usług.

Remonty stanowią każdorazowo duże wyzwanie, więc zanim przystępujemy do prac, dokładnie ustalamy wszystko z inwestorem. Przygotowujemy szczegółowy kosztorys, który klient zatwierdza i ustalamy, jakie materiały zostaną użyte na poszczególnych etapach prac. Pragniemy zapewnić swym zleceniodawcom maksimum zadowolenia, toteż w każdej chwili, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zastrzeżeń, bierzemy pod uwagę ich sugestie i w miarę możliwości wdrażamy je. Nasza pełna oferta, jeśli chodzi o remonty, przedstawia się następująco: malowanie wnętrz, montaż ścianek gipsowo - kartonowych, montaż sufitów podwieszanych, układanie glazury i terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, nakładanie gładzi gipsowej, wyburzanie ścian, wstawianie okien i drzwi, docieplanie i remonty elewacji budynków oraz wykonywanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Oprócz wyżej wymienionych usług, zajmujemy się także sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i urządzeń firmy Makita.

Współpracujemy także ze znanymi producentami drzwi, takimi jak Porta, Pol Skone, Centurion, Dre oraz Gerda. Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej oferty sprzedażowej, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenia i mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Tanio, szybko i solidnie - te określenia w pełni oddają to, czym się kierujemy w naszej pracy.

USŁUGI REMONTOWE i BUDOWLANE W PŁOŃSKU- oferujemy:


Obszar - WOJ. MAZOWIECKIE:

Oferowane przez nas usługi obejmują: