Usługi remontowo-budowlane - kompleksowo, terminowo, solidnie - Zielonka


Remonty ZielonkaNasza firma remontowa z Zielonki wykonuje wszelkie prace budowlane na terenie całego województwa mazowieckiego. Oferujemy nasze usługi remontowe i budowlane klientom z Zielonki, a nawet całego województwa mazowieckiego. Posiadamy grono zadowolonych klientów.. Jesteśmy solidnym przedsiębiorstwem, uczciwie podchodzimy do klienta i staramy się terminowo wykonywać powierzone nam zadania.

Nasi pracownicy są specjalistami w swojej branży. Ze względu na bogatą ofertę świadczonych przez nas usług, staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Dokładność i skrupulatność, jaką reprezentują pracownicy naszej firmy będzie się przejawiać w wykonanych przez nich pracach remontowych, jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam swoje domy. Ze względu na bogate doświadczenie jakie posiadamy, możemy się poszczycić pracami remontowymi w Zielonce wykonywanymi nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy zdeterminowaną firmą remontową w Zielonce, która dąży do ciągłego ulepszania oferowanych usług, zwiększa ilość prac proponowanych w ofercie i podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

Świadczymy kompleksowe usługi remontowo-budowlane a zakres naszych prac obejmuje m.in.

elewacje domów, ocieplenia poddaszy, obróbki blacharskie dachów, tarasów, układanie glazury, terakoty, gresu, układanie paneli podłogowych i ściennych, przeróbki hydrauliczne, nakładanie gładzi i tynków gipsowych, układanie, cyklinowanie, lakierowanie parkietu, montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych, usługi elektryczne (przeniesienie lub instalacja nowych punktów), malowanie ścian i sufitów, wstawienie drzwi i okien, dostarczenie na miejsce remontu wszelkich materiałów budowlanych, wywóz i utylizacja gruzu oraz

Jesteśmy dumni z osiągniętych przez nas celów i pragniemy utrzymać swoją pozycję na rynku. Świadczymy najwyżej jakości usługi, pomagamy klientom we wszystkich etapach remontów. Cenimy sobie jasne relacje i przystosowujemy się do oczekiwań i wymagań kontrahentów, przez co jesteśmy jednymi z nielicznych w tej branży z tak dobrą renomą. Przykładem na taki stan rzeczy są rekomendacje od klientów z całego województwa mazowieckiego, szczególnie z Zielonki i okolic, u których wykonywaliśmy szereg przeróżnych usług zgodnie z ich wymaganiami.

 

FIRMA REMONTOWA I BUDOWLANA ZIELONKA - oferujemy:

NASZE USŁUGI
REMONTOWO-BUDOWLANE


Obszar - WOJ. MAZOWIECKIE:

Oferowane przez nas usługi obejmują: